Przejdź do treściOtwórz panel dostępnościPrzejdź do nawigacji głównej
Dziś jest: czwartek, 28 września.
7 września, 2023 (Czytano: 806)

100 – latka Pani Marianna Pytko

Dnia 7 września 2023r. mieszkanka Pacanowa Pani Marianna Pytko obchodziła 100 rocznicę urodzin. Pani Marianna urodziła się w Sroczkowie, natomiast z Pacanowem związała swoje dorosłe życie . Tu wychowała dwoje dzieci, pracowała, zżyła się z miejscowością. Pani Marianna doczekała się 4 wnucząt oraz 7 prawnucząt. Nie ma chyba mieszkańca Pacanowa, który nie znałby Pani Marianny- kobiety pracowitej, pełnej wigoru, uśmiechniętej.

Dostojną Jubilatkę  uhonorowali przedstawiciele samorządu terytorialnego – Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów- Wiesław Skop, Przewodniczący Rady Miejskiej- Artur Czub oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego- Dorota Skowron,

Jubilatce wręczono pamiątkowy dyplom, kwiaty oraz upominki.

Nie obyło się oczywiście bez toastu lampką szampana za zdrowie bohaterki uroczystości. Wszyscy uczestnicy tej zaszczytnej uroczystości zostali ugoszczeni przez rodzinę Pani Marianny. Był wspaniały poczęstunek, ale też opowieści i wspomnienia związane z dostojną Jubilatką.

Jubilatce jeszcze raz gratulujemy i życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu, szczęściu, a przede wszystkim w gronie najbliższych jej osób.

Serwis informacyjny UMiG Pacanów

Zdjęcia: Robert Gwóźdź

Dostępny samorząd