Przejdź do treściOtwórz panel dostępnościPrzejdź do nawigacji głównej
Dziś jest: środa, 24 kwietnia.
14 listopada, 2023 (Czytano: 168)

Bajkowe Mikołajki w Centrum Bajki!

Bajkowe Mikołajki w Centrum Bajki

Dzyń dzyń dzyń! Dzwonią dzwonki sań! Wkrótce do Europejskiego Centrum Bajki zawita gość specjalny z dalekiej Północy! Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju, który już 3 grudnia zjawi się u nich z ogromem prezentów i wprawi wszystkich w świąteczny nastrój. Podczas Bajkowych Mikołajek będą czekały na Was niezapomniane atrakcje! Tego dnia na w Centrum Bajki na scenie wystąpi Teatr Na Walizkach ze spektaklem „Keks komediowy”! Przygotujcie się na ogromną dawkę świątecznego humoru i magii! „Keks komediowy” to przepis
na doskonałą rozrywkę dla widzów w każdym wieku! Znajdziecie w nim porcję dobrego humoru, długiego renifera z czerwonym nosem, szczyptę magicznych sztuczek, elfa rozrabiakę i moc komicznych sytuacji. Wszystko to doprawione odrobiną chaosu i magii! Nie zabraknie także kreatywnych warsztatów, na których będziecie ozdabiać świąteczne skarpety, dekorować pierniki i własnoręcznie tworzyć naturalne stroiki. Miłośnicy świątecznych stylizacji będą mieli okazję ozdobić swoje twarze wyjątkowymi makijażami, a w bajkowym studiu tatuażu zrobicie iście mikołajkowe wzory. Razem z Olafem, który przyjedzie prosto z Krainy Lodu i jego przyjaciółmi będziecie pisać list do Świętego Mikołaja i malować duże choinki! Ten dzień zapowiada się naprawdę magicznie!

Chcesz sprawić radość dziecku? Przynieś do Centrum Bajki prezent dla Twojej pociechy, a Mikołaj wręczy go podczas Bajkowych Mikołajek!

Ho ho ho! Do zobaczenia!

Obowiązkowa rezerwacja miejsc!

Kup bilet online:
Bilet normalny 20 zł
Bilet rodzinny 60 zł

W programie:

14.00 – Spektakl „Keks komediowy” – Teatr Na Walizkach
14.40 – przywitanie Świętego Mikołaja
15.00 – wręczanie prezentów

Strefy warsztatowe:

-Świąteczne skarpety

-Malowanie twarzy

-Brokatowe tatuaże

-Zdobienie pierniczków

-Naturalne stroiki

Regulamin

Dostępny samorząd