Biblioteka już otwarta!
Z radością informujemy, że po dwutygodniowym remoncie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Pacanowie jest znów otwarta!
Odświeżono ściany we wszystkich pomieszczeniach, wymieniono rolety i dokonano kompleksowych czynności konserwatorskich.
Radość i duma jest tym większa, że ekipa remontowa składała się z trzech osób:
pani dyrektor Anna Szcześniak, bibliotekarz Joanna Tomaszewska – Wleciał i nieoceniony Zbigniew Dereń.
Dzięki temu nasz remont stał się niskobudżetową inwestycją na długie lata 🙂
Tym samym serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników
do naszego przyjemnego, pachnącego lokalu po dobrą książkę i miłe słowo.
Dyrektor Miejsko – Gminnej
Biblioteki Publicznej w Pacanowie
Anna Szcześniak








