Przejdź do treściOtwórz panel dostępnościPrzejdź do nawigacji głównej
Dziś jest: czwartek, 18 lipca.
19 października, 2023 (Czytano: 617)

Nagrody burmistrza dla nauczycieli

W dniu 17.10.2023 r. Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów Wiesław Skop spotkał się z grupą nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli oraz towarzyszącym im dyrektorom placówek oświatowych z Pacanowa, Rataj Słupskich i Wójczy.

Zwięźle podsumował miniony rok szkolny i przekazał zebranym szersze podziękowania za zaangażowanie w proces dydaktyczno- wychowawczo-opiekuńczy. Szczególne słowa uznania skierował do nauczycieli wyróżniających się w roku szkolnym 2022/2023.

,,… dziękuję Wam za kreatywność, inspirujące projekty edukacyjne, za godne reprezentowanie naszych placówek oświatowych na terenie powiatu i województwa, także za udział w projektach skutkujących pozyskiwaniem dla szkoły znacznych kwot dofinansowania zewnętrznego. Wasze zaangażowanie w życie szkół i przedszkoli znacznie powyżej codziennych obowiązków zawodowych zasługuje na szacunek i jest wzorem do naśladowania” – komentował gospodarz gminy.

Doroczne nagrody finansowe burmistrza otrzymali:

Stanisław Stańczyk – informatyk ze Szkoły Podstawowej w Pacanowie

Ewa Jędo – nauczyciel przedmiotów ścisłych ze Szkoły podstawowej w Ratajach Słupskich

Ewa Nowak – nauczyciel Przedszkola Samorządowego w Pacanowie

Joanna Doktór -nauczyciel pedagogiki wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Placówek Oświatowych w Wójczy

Renata Moussa – nauczyciel przedmiotów artystycznych w Szkole Podstawowej w Pacanowie

W spotkaniu wzięli również dyrektorzy szkół w Pacanowie (w.z.) Elżbieta Cybulska, z Rataj Słupskich Krzysztof Eliasz , z Wójczy Marzena Studziżór, dyrektor Samorządowego Przedszkola w Pacanowie Ewa Kapusta, prezes Zarządu Gminnego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Pacanowie Dorota Sosin oraz inspektor ds. oświaty UMIG Pacanów Katarzyna Więckowska.

Po części oficjalnej burmistrz zaprosił zebranych na słodki poczęstunek i dyskusję o problemach lokalnej oświaty.

Serwis informacyjny i zdjęcia UMIG Pacanów

Dostępny samorząd