Oddając krew ratujemy ludzkie życie!
Szanowni Państwo!
W dniu 14 czerwca 2026 r./w niedzielę/ w czasie Festiwalu Zdrowia zostanie przeprowadzona w godzinach od 13.00 do 20.00 AKCJA KRWIODAWSTWA ! Pobieranie krwi odbywać się będzie pod nadzorem wykwalifikowanej kadry Świętokrzyskiego Centrum Krwiodawstwa w Kielcach. W dobie sygnalizowanych braków krwi Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne “Ziemia Pacanowska” apeluje do mieszkańców z dobrą kondycją zdrowotną o włączenie się do tej , jakże pożytecznej akcji ! Pamiętajmy, że w ten sposób ratujemy ludzkie życie!
Zarząd Stowarzyszenia “Ziemia Pacanowska”


