Przejdź do treściOtwórz panel dostępnościPrzejdź do nawigacji głównej
Dziś jest: czwartek, 18 czerwca.
11 maja, 2026 (Czytano: 358)

Samorządy razem na jubileuszu

W piątek, 8 maja 2026 roku, odbyła się uroczystość 30‑lecia pracy na stanowisku wójta Anny Grajko, od lat stojącej na czele Gminy Łubnice.

W wydarzeniu tym uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów Krzysztof Eliasz, który złożył Pani Wójt gratulacje oraz podziękował za dotychczasową współpracę między samorządami. Obecny był również Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Nowicki, który dołączył do życzeń i wyrazów uznania.

W uroczystości wzięło udział wiele zaproszonych gości, w tym delegacje rządowe, przedstawiciele samorządów sąsiadujących gmin, reprezentanci służb mundurowych, różnych instytucji, duchowieństwa. Podkreślano, że trzy dekady pracy na rzecz lokalnej społeczności to imponujący dorobek, świadczący o ogromnym zaangażowaniu i konsekwencji w działaniu.

Uroczystość miała serdeczny i podniosły charakter, a na twarzy Pani Wójt przez cały czas gościł serdeczny uśmiech.

Serwis informacyjny UMIG Pacanów

Zdjęcia: Echo Dnia

Dostępny samorząd