Serdecznie zapraszamy na koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Pacanowa
Już 14 czerwca 2026 roku (niedziela) o godzinie 16:00 zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Pacanowa, który odbędzie się podczas “Festiwalu Zdrowia – Badajmy się”.
Wydarzeniu towarzyszyć będą bezpłatne badania profilaktyczne, przygotowane dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców.
Miejsce: parking przy Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie
Przyjdźcie Państwo całymi rodzinami, aby wspólnie spędzić popołudnie przy dźwiękach muzyki, zadbać o zdrowie i skorzystać z atrakcji przygotowanych.
Serdecznie zapraszamy!



