Przejdź do treściOtwórz panel dostępnościPrzejdź do nawigacji głównej
Dziś jest: czwartek, 18 lipca.
13 marca, 2024 (Czytano: 213)

Turniej o Puchar Starosty Buskiego w Tenisie Stołowym

W dniu 10 marca 2024 roku w Busku – Zdroju odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego. Gminę Pacanów reprezentowali w tych zawodach uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Ratajach Słupskich oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Fundacji Zofii i Władysława Pokusów w Oblekaniu. Nasi uczniowie rozegrali bardzo dobre zawody, a ich występ zakończył się dużym sukcesem. Oto miejsca jakie wywalczyli :

Kategoria dziewcząt klasy IV-VI

II miejsce – Gabriela Kuźnia (SP Rataje Słupskie)

III miejsce – Alicja Starościak  (SP Oblekoń)

Kategoria chłopców klasy IV-VI

II miejsce – Bartłomiej Kierys  (SP Rataje Słupskie)

III miejsce – Szymon Nogaś  (SP Rataje Słupskie)

Kategoria dziewcząt klasy VII-VIII

I miejsce – Emilia Wieczorek (SP Rataje Słupskie)

II miejsce – Nina Wolańska (SP Rataje Słupskie)

III miejsce – Izabela Kogut  (SP Oblekoń)

Kategoria chłopców klasy VII-VIII

I miejsce – Krystian Żyła  (SP Rataje Słupskie)

II miejsce – Filip Żyła  (SP Rataje Słupskie)

Godny podkreślenia jest też fakt, iż w pozostałych kategoriach wiekowych czołowe miejsca zajęli byli uczniowie naszych szkół.