Przejdź do treściOtwórz panel dostępnościPrzejdź do nawigacji głównej
Dziś jest: czwartek, 23 maja.
25 września, 2023 (Czytano: 711)

Wspaniała zabawa na Święcie ziemniaka w Ratajach

Ziemniaki z ogniska, pyszne gofry, dmuchany plac zabaw dla dzieci, zabawy, konkursy i zabawa taneczna z zespołem „IMPULS” do późnych godzin. To wszystko wydarzyło się na Święcie ziemniaka zorganizowanym przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Nadwiślanki.

Dzieci mogły do woli korzystać z placu zabaw, a konkursy i zabawy przygotowane przez koleżankę  Kasię Stachowiak cieszyły się dużym zainteresowaniem. Prawdziwą furorę zrobiły ziemniaki pieczone w ognisku, nad którym czuwał i wszystkiego doglądał radny Andrzej Kapałka za co bardzo dziękuję. W gościnę przyjechała również grupa motocyklowa DERM TEAM Stopnica, była moc!

Pragnę skierować słowa podziękowania tym, którzy pomogli nam w zorganizowaniu tego wydarzenia: Miasto i Gmina Pacanów za sfinansowanie oprawy muzycznej. Dzięki sponsorom dzieci mogły za darmo korzystać z placu zabaw wielkie dziękuje dla: Radny powiatowy Krzysztof Eliasz, PPHU Maria i Szczepan Witek, Strefa Smaków Ewa i Mariusz Maliga, Sołtys Wacław Wójcik, Pasieka u Hrabiego Adam Tarnowski, radni Jan Matyjas, Andrzej Kapałka. Bardzo dziękuje również moim koleżankom, za zaangażowanie w przygotowania do tej imprezy. Dziękuję również wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, bez Was to by się nie udało.

Pozdrawia Beata Mietłowska

Dostępny samorząd