Przejdź do treściOtwórz panel dostępnościPrzejdź do nawigacji głównej
Dziś jest: środa, 28 lutego.
23 listopada, 2023 (Czytano: 120)

Zaproszenie na Forum Biznesu i Przedsiębiorczości w Busku-Zdroju

Zaproszenie na Forum Biznesu i Przedsiębiorczości

1 grudnia 2023 zapraszamy na Forum Biznesu i Przedsiębiorczości w Busku-Zdroju o godz. 10:00. Głównymi tematami spotkania będą dyskusje i prelekcje o perspektywach i narzędziach finansowych oraz możliwościach pozyskiwania środków. Uczestnicy poznają także instrukcje prowadzące do rozwoju swoich małych i średnich przedsiębiorstw. Jak dołączyć do wydarzenia?

Udział w Forum Biznesu i Przedsiębiorczości jest bezpłatny. Wystarczy wysłać zgłoszenie i potwierdzenie mailowe na adres: norbert.szczyglinski@gruparekord.pl do 27-11-2023.

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarcza bądź firmę z dużo większą liczbą pracowników? Nie możesz przegapić tego spotkania.  W programie zaplanowano wystąpienia zaproszonych gości ze świata biznesu, którzy mogą pomóc Ci w osiągnieciu sukcesu lub w dalszym rozwoju, co w dzisiejszej rzeczywistości jest koniecznością.

Sztuczna inteligencja jest dla Ciebie czymś totalnie obcym? Zmień to. W czasie forum dowiesz się jak może ona usprawnić Twoją pracę.

Czy cyfryzacja Twojego przedsiębiorstwa jest potrzebna czy może koniecznością? To również wyjaśnimy.

Nie jest niczym nowym, że należy być na bieżąco z ciągle zmieniającymi się obowiązkami prawnymi przedsiębiorców, dlatego również w piątek 1 grudnia ten wątek przybliży Michał Cielibała z Kancelarii Doradcy Podatkowego Biurex.

Nowoczesna infrastruktura i profesjonalna obsługa informatyczna jest fundamentem bezpieczeństwa i komfortu pracy dla każdej firmy i instytucji publicznej. Marcin Detka, dyrektor Centrum Informatycznego z Politechniki Świętokrzyskiej zaprezentuję usługi chmurowe świadczone przez PŚ wytworzone w ramach projektów  KMD i PRACE-LAB, oraz PIONIER-LAB.

Przyjdź i przekonaj się sam, że warto.

Organizatorzy:

Radio Rekord Kielce 100,8 FM

Świętokrzyska Grupa Mediowa

www.cozadzien.pl/swietokrzyskie

Więcej informacji:

https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/wspieramy-biznes/spotkajmy-sie-na-forum-biznesu-i-przedsiebiorczosci/70875

Dostępny samorząd