Życzenia dla Ósmoklasistów
Drodzy Ósmoklasiści,
przed Wami pierwszy wielki egzamin w edukacyjnej podróży.
Życzymy Wam spokoju, wiary w siebie, jasnych myśli i odwagi,
by pokazać wszystko, co już potraficie.
Niech ten egzamin będzie dla Was początkiem nowych możliwości i pięknych wyborów.
Trzymamy za Was kciuki!
Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów Krzysztof Eliasz
Przewodniczący Rady Miejskiej w Pacanowie Artur Czub
Radni Rady Miejskiej

